Andreu

Kopš 1972. gada uzņēmums īsteno darbību, kas ir virzīta uz augstās kvalitātes produkcijas jauno izstrādi, izmantojot pašas pēdējās tehnoloģijas. Mēs piedāvājam Spānijas ražotāja ANDREU BARBERA durvis. Pārdošana tiek veikta par rūpnīcas noteiktām cenām, tieši no rūpnīcas.

Pašlaik kompānijas ANDREU tērauda durvju katalogā tiek piedāvātas trīs produkcijas kategorijas: daudzmērķu, ugunsdrošās un durvis dzīvojamām telpām, kas ir papildinātas ar plašu aksesuāru un piederumu spektru. ANDREU arī specializējas durvju izgatavošanā tikai pēc individuāliem pasūtījumiem, kas ļauj 100% apmierināt klientu vēlmes. ANDREU produkciju plaši pielieto viesnīcās, slimnīcās, medicīniskos centros, sabiedriskās ēkās un celtnēs, stacijās, lidostās, skolās, kultūras iestādēs, sporta un izklaides centros, kā arī lauksaimniecības un rūpniecības ēkās.

Mūsdienīgās ražošanas sistēmas un lieliskā ANDREU komanda ļauj atbilst dinamiski attīstošā tirgus pieaugošām prasībām. Tērauda durvju un aksesuāru projektēšanas, ražošanas un pārdošanas procesa pārvaldīšanas kvalificētā sistēma ir AENOR (Spānijas Standartizācijas un Sertifikācijas Asociācija) sertificēta visos virzienos, atbilstoši UNE-EN-ISO 9001:2000 (starptautiskais kvalitātes standarts).

Ražotāja mājaslapa